"Puutepunkt" 23. novembril

Kaheksa aastat pärast lavakunstikateedri lõpetamist töötas Margus Oopkaup näitlejana Endla teatris. Ent ühel heal päeval leidis teatri juhtkond, et mehe anne on otsas, ega pikendanud temaga enam lepingut. Margust tabas sügav depressioon, mis mõne aastaga tõi kaasa keskmise puude ja 80-protsendise töövõimetuse. Mees püüab siiski eluga edasi minna ning on nüüdseks valmis jagama oma kogemusi elust koos depressiooniga.

 

Saade on ETV eetris 23. novembril kell 11.45. Kordus 27. novembril kell 10.05 (ETV2) ja 29. novembril kell 9.00 (subtiitritega, ETV).


 

“Puutepunkti” toimetuse liikmed on saatejuht Kaidor Kahar, toimetaja Anne Lill, režissöör Olga Käo, kaameramees Peeter Tungal, monteerija Marko Piirsoo ja produtsent Tiina Kangro. Lisaks hulk kaasautoreid ning tehnilisi abimehi- ja naisi.

Saadet toodab Haridusmeedia.

Ajakirja Puutepunktid kirjastab MTÜ Puutepunktid koostöös Haridusmeediaga. Peatoimetaja ja projektijuht on Tiina Kangro.Eesti Hooldajate Liit

Eestis on mitusada tuhat inimest, kes oma kodus või tööpostil puutuvad igapäevaselt kokku hooldust ja abi vajavate inimestega, tunnetavad omal nahal meie sotsiaalsüsteemi puudusi ning oskaksid kaasa rääkida asjade muutmise juures. On aeg teha oma hääl kuuldavaks ja pakkuda riigile abi – aga ka nõuda, et meie mõtteid kuulataks ja ettepanekuid arvestataks.

“Puutepunkti” taga oleva üle-eestilise koostöövõrgustiku esindajad on otsustanud luua Eesti Hooldajate Liidu (EHOL), et partneri ja survegrupina aidata riigil arendada erivajadustega inimeste ja nende hooldajate olukorda puudutavaid valdkondi edaspidi asjatundlikumalt ning järjepidevusega. Oodata ei ole enam aega. Kogu Eesti tulevik sõltub sellest, mis tasemel töötab meie sotsiaalsüsteem, meie riik tervikuna.

Tule liidu toetajaliikmeks siin

 

Liitu meiega Facebookis

 


Loe saadete kohta siit

Loe ajakirja kohta siit

 

Ajakirja tellimine


Toeta ajakirja:

a/a 221053907379

MTÜ Puutepunktid